Hakkımızda

Koruyan Market bir "Partner İş Sağlığı Ve Güvenliği Ltd. Şti." markasıdır.

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanında siz değerli firmalarımızın bir tedarikçiye değil, iş sağlığı ve güvenliği konularında tüm alanlarda yetkin, tecrübeli ve yenilikçi bir "PARTNER'e" ihtiyaç duyduğunuz bilinci ile kurulduk.

İş Sağlığı Ve Güvenliği, Çevre ve Yaşam Güvenliği ürünleri konusunda firmalarımızın istek ve görüşlerini dikkate alırken yine yaşadıkları problemlerden yola çıkarak canımızı emanet ettiğimiz bu ürünlerin daha profesyonel ve daha bilinçli şekilde piyasaya nasıl arz edilmesi gerektiği üzerinde çalıştık ve sizlere bu konuda da PARTNER olabilmek amacıyla KORUYAN MARKET markasını yarattık.

Bu yola çıkarken "Sizi Koruyan Market" mottosuna uygun şekilde en doğru ve kaliteli ürünün, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırılması temel hedefimiz oldu. "Neden bizi tercih etmelisiniz?" sorusunu kendi kendimize sürekli sorduk ve sormaya devam edeceğiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Koruyan Market personellerinin tamamı "İş Güvenliği Uzmanlarından" oluşur. İş güvenliği uzmanlarımız kişisel koruyucu donanım ve iş güvenliği çözümleri konusunda aldığı eğitimler doğrultusunda sizlere en doğru ürünün ulaşması için en doğru analizi yapar.
  • Kişisel koruyucu donanımların seçimi konusunda analizlerimiz "Kişisel Koruyucu Donanımların İşyerlerinde Kullanılması Hakkında Yönetmelik", "Çalışanların Gürültü ile İlgili Risklerden Korunmalarına Dair Yönetmelik","Tozla Mücadele Yönetmeliği" ve diğer ilgili yönetmeliklere uygun gerçekleştirilir.
  • Portföyümüzde bulunan ürünlerin tamamı için önceliğimiz üretimini yerinde ziyaret etmektir. Üretim yeri ve koşullarının incelenmesi ardından "Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği" dahilinde kişisel koruyucu donanımların imalatı, ithalatı, piyasaya arzı, hizmete sunumu konularında ilgili denetimleri gerçekleştirilir.
  • Portföyümüzde bulunan ürünlerin tamamı en az 30 gün tarafımızdan kullanılır ve takip edilir. Güvenlik, ergonomi vb. kriterlerin sağlanmasının ardından portföyümüze eklenir.
  • Ek maliyetlerin düşürülmesi için gerekli önlemleri alır ve son kullanıcıya ürünlerin fiyat/performans anlamında en yüksek şekilde ulaşmasını sağlar.
  • Son kullanıcının karşılaşmış olduğu sorun ve problemlerin en hızlı ve akılcı şekilde çözülmesi için organizasyon yapısının sürekli dinamik tutulmasını sağlar.
  • Sürekli gelişimi hedefler ve yenilikçi düşünür.

Koruyan Market olarak sürekli gelişen dünyamızın ve teknolojinin sizlerin sağlık ve güvenliğini olumlu bir etki bırakacak ekipmanlar üzerinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ederken sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.