Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşıyor.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz koruyanmarket.com tarafından korunmaktadır. Koruyan Market üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak ve pazar araştırmaları yapmak üzere saklamaktadır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece 3. taraflarla paylaşılmayacaktır. 

Ürün satın almak için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan saklanmamakta, ödeme kuruluşu altyapısı ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır. Koruyan Maket hiçbir suretle telefon ya da mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir. Güvenliğiniz için lütfen bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmayınız.

Sitemizden diğer şirketlerin sitelerine verilen bağlantılar konusunda ilgili firmanın politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Koruyan Market, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgilerinizin korunması ve güvenliğiniz hakkında her türlü istek, görüş ve şikayetleriniz için bizlere bilgi@koruyanmarket.com adresinden ulaşabilirsiniz.