Drager X-Plore A1B1E1K1 Filtre

Ürün 1 Çift A1B1E1K1 Filtre içermektedir.

Maksimum kullanım konforu sağlayan filtre sistemi. Dräger X-plore bayonet filtreleri kolayca takılır, görüş alanıyla ilgili kısıtlamaları minimuma indirir ve zararlı gazlara, buharlara ve parçacıklara karşı güvenilir bir koruma sağlar.

A1 : Kaynama noktası 65 dereceden yüksek organik gaz ve buharına için kullanılır. Filtre üzerinde kahverengi olarak işaretlenmiştir. En çok kullanılan kimyasallar ise Benzen, Etil asetat, Sikloheksan, Etanol, Ksilen ve izomerleri, Toluen, 4-metil-2-pentanol, n Hekzan, İzooktandır.

B1 : İnorganik kimyasalların gaz ve buharları için kullanılır. Filtre üzerinde gri renkle işaretlenmiştir. Bu grup da en çok kullanılan kimyasallar ise Klor, Fosgen, Hidrojen sülfür, Hidrosiyanik Asitdir.

E1 Tipi Koruma Faktörü: Kükürt dioksit ve Hidrojen Klorür gaz ve buharlarına karşı kullanılır. Filtre üzerinde sarı renkle işaretlenmiştir.

K1 Tipi Koruma Faktörü: Amonyak ve organik amonyak türevlerine karşı kullanılır. Filtre üzerinde yeşil renkle işaretlenmişti

Kullanırken göz önünde bulundurulacak en önemli nokta, havadaki oksijen miktarının % 16' dan az olmaması, zararlı gaz veya buhar oranının % 0,5 geçmemesi ve karbonmonoksitin hiç bulunmaması gerekir.

Etiket Renk Kodu : Kahverengi - Gri - Sarı - Yeşil

Birim Fiyat: 74.50 TL/Adet
Stok Durumu: Stokta Var

74.50 TL

KDV Dahil: 87.91 TL

Toptan Siparişleriniz için

Teklif İste